AS Targówek

skład:

#imię i nazwiskopozycjameczebramkiasystypunkty
0Rafał Badaczewski
0Radosław Brandt
0Mamed Dogriev
0Mateusz Gontarz
0Mateusz Hnatio
0Paweł Jadczak
6Konrad Jeżewski
0Sebastian Kluczek
0Grzegorz Leszczyński
0Rafał Oleksiak
0Marcin Pacholczyk
0Darek Skonieczny
0Rafał Skonieczny
0Grzegorz Szostak
0Zbigniew Szostak
2Mariusz Tkaczyk
4Michał Weronik
3Paweł Weronik

mecze drużyny:

2017-09-17, niedziela, 19:30AS Targówek - FC KANWA
2017-09-24, niedziela, 17:30PATOMELO TARGÓWEK - AS Targówek
, , AS Targówek - QWERTY
, , Kopacze - AS Targówek
, , AS Targówek - GROM
, , AS Targówek - Bistro Pod Orłami
, , PÓŁ LUDZIE PÓŁ LITRA - AS Targówek

Wykres formy:

Zapraszamy na trenigi piłkarskie na Targówku oraz do naszych sklepów z trofeami sportowymi i sprzętem piłkarskim

Dla drużyn, które chcą poprawić swoje umiejętności piłkarskie i zdolności tekatyczne, Klub Sportowy GROM, przygotował specjalne zajęcia piłkarskie, treningi odbywają się raz w tygodniu, więcej na www.ksgrom.pl

W sklepie Pucharowo.PL znajdą Państwo pięknie puchary szklane i innego rodzaju  trofea sportowe.  Jeśli chcesz sprawić prezent swoim bliskim możesz zamówić dla nich piękny dyplom okolicznościowy lub statuetke szklana. Jeśli chcesz nagrodzić sportowców za osiągnięcia sportowe masz do wyboru setki medali okolicznościowych i kilkadziesąt wzorów pucharów sportowych. Wszystko w dobrej cenie, czas realiacji 72 godziny, od momentu zatwierdzenia zamówienia. 

Gdy szukasz czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego znajdziesz to w naszym sklepie Pucharowo.PL. Serdecznie zapraszamy na zakupy, zajmujemy się też produkcja medali.

Piłkarski Sklep PL został stworzony dla piłkarzy i klubów piłkarskich można w nim znaleźć:  koszulki piłkarskie, dresy treningowe, komplety sportowe, stroje piłkarskie, sprzęt sportowy. Nasza hurtownia oferuje sprzęt piłkarski jakiego mogą nam  pozazdrościć inne sklepy sportowe. U nas znajdą Państwo odzież piłkarską najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie, która zapewnia sportowcom komfort i bezpieczeństwo podczas gry w piłkę nożną. Do wyboru są stroje, dresy znanych i cenionych od lat producentów odzieży sportowej. Przy zakupie całych kompletów proponujemy nadruki gratis.

Takie marki jak ADIDAS, NIKE, PUMA czy SELECT sprzedajemy znacznie taniej niż inne sklepy piłkarskie, co sprawia, że zakupy w naszym sklepie po prostu się opłacają. Zadzwoń po rabat tel. 663644644 lub 661644644!