Aktualności

XX Puchar Wyżyn już za nami !

W dniach 10-11 czerwca 2017r. odbyła się XX edycja „Pucharu Wyżyn”. W tym roku turniej został zorganizowany przez Stowarzyszenie Brzask w czterech kategoriach wiekowych: U-8, U-16, U-19, Open. Sponsorem głównym turnieju była Spółdzielnia Mieszkaniowa „Wyżyny”. Sponsorami medialnymi były haloursynow.pl oraz ursynow.tv Ponadto, przy organizacji turnieju pomagały: Dzielnica Ursynów, Pucharowo.PL, Pilkarskisklep.PL. Do zwycięzców każdej z kategorii powędrowały komplety strojów piłkarskich, które zostały wręczone na uroczystej gali wręczenia nagród. Pucharami oraz medalami zostały nagrodzone drużyny z każdej kategorii, które zajęły miejsca od 1 do 4.

Mecze w każdej z kategorii były rozgrywane w systemie grupowym „każdy z każdym”. Drużyny swoje mecze rozgrywały w systemie szóstek piłkarskich. W kategorii Open, drużyny zostały podzielone na dwie grupy, z których po dwa zespoły awansowały do fazy pucharowej. W fazie pucharowej zostały rozegrane 4 mecze: 2 półfinały, mecz o 3 miejsce, finał. Ze względu na to, że drużyna Rozwój II Warszawa wycofała się po rozegraniu grupy z turnieju, z powodu kontuzji zawodników oraz słabej sytuacji kadrowej, z grupy A awansowało Atletico oraz Gocław.

Faza Pucharowa kategorii OPEN:

1 Półfinał: Atletico 1:6 AS Marcova

2 Półfinał: Gocław 2:2 Zbieranina (awans Zbieraniny po wygraniu rzutów karnych 3:2)

Mecz o 3 miejsce: Gocław 7:3 Atletico

Finał: Zbieranina 4:2 AS Marcova

Zwycięzcy XX edycji „Pucharu Wyżyn”

Kategoria U-8:

1 miejsce: FC Kopacze

2 miejsce: Miszcze

3 miejsce: Targro

MVP : Grzegorz Walewski
Bramkarz: Niebieski
Strzelec: Kryspin Biedrzycki
Kategoria U-16:

 

1 miejsce: Przymierze Rodzin

2 miejsce: GPR

3 miejsce: Żbiki
 

MVP: Pracz (Żbiki) 
Bramkarz: Wojciech Stefanowicz (Przymierze) 
Strzelec: Roman (Przymierze)
Kategoria U-19

 

1 miejsce: Przymierze Rodzin                                     

2 miejsce: ŁYSA BANIA FC             

3 miejsce: Koszut          

MVP: Kołodziejczyk (Koszut)                              
Najlepszy Bramkarz: Brzesk (Przymierze Rodzin)
Król Strzelców: Wioliński (Łysa Bania FC)

 

Kategoria OPEN:

1 miejsce: Zbieranina                                                         

2 miejsce: AS Marcova                                               

3 miejsce: Gocław                                                               

MVP: Michał Bruździak (Zbieranina)
Najlepszy Bramkarz: Grzegorz Chojczak (Marcova)
Król Strzelców: Wójcicki (Gocław)

 

Stowarzyszenie Brzask serdecznie gratuluje wszystkim drużynom, które wzięły udział w turnieju. Zapraszamy na kolejną edycję „Pucharu Wyżyn”, która odbędzie się w przyszłym roku. 

XX Pucharu Wyżyn! - Trwają zapisy! Zadzwoń 669-644-644!

XX Puchar Wyżyn - Ruszyły zapisy

Darmowy turniej piłki nożnej szóstek! 

Żadnych ukrytych opłat, żadnych opłat!

Turniej się zaczyna zagraj na Wyżynach!

Atrakcyjne nagrody o wartości 5000 zł!

Stroje piłkarskie z nadrukiem Freestyle!

Puchary sportowe i medale odlewane!

Trzy kategorie wiekowe: open, u-18 i u-15!

Dla wszystkich uczestników XX Pucharu Wyżyn - Rabat 50%!

Sponsorem głównym turnieju jest Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wyżyny"

Turniej jest dofinansowany przez Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy!

Sponsorem medialnym są haloursynow.pl oraz ursynow.tv

Więcej na stronie www.wls.com.pl - a od wrzesnia zapisy do ligi szóstek na Pradze i Targówku! 

 XX Puchar Wyżyn since 1998

 

XX Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wyżyn to obecnie najstarszy turniej Piłki Nożnej dla drużyn podwórkowych rozgrywany na Ursynowie. Nazwa „Puchar Wyżyn” związana jest z historyczną, pierwszą edycją rozgrywek w 1998 roku. Na nazwę miały wpływ trzy elementy. Rozgrywki odbywały się na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Wyżyny”. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Wyżyny” znacząco wspierała pierwszą edycję rozgrywek, finansując część kosztów organizacyjnych oraz nagród. Historyczna, pierwsza edycja rozgrywek była dedykowana mieszkańcom Spółdzielni Mieszkaniowej „Wyżyny”

 

Sukces imprezy sprawił, że stała się ona stałym elementem sportowego kalendarza Ursynowa. Puchar Wyżyn odbywał się rokrocznie, a każda jego kolejna odsłona cieszyła się co raz większym zainteresowaniem. Sukces imprezy sprawił, że jest to najstarszy, rozgrywany cyklicznie turniej sportu amatorskiego na Ursynowie i jeden z najstarszych w Warszawie. Mimo, że dziś turniej wychodzi swoim zasięgiem poza Ursynów, mając charakter turnieju warszawskiego, to pozostano przy historycznej nazwie.

WARSZAWSKA LIGASZÓSTEK.PL - 08-09.04.2017

 

 

 

 

PilkarskiSklep.PL - Sponsor LigiSzostek.PL

Stowarzyszenie Brzask zaprasza na stronę sponsora klubu sklepu PilkarskiSklep.PL Piłkarski Sklep PL został stworzony dla piłkarzy i klubów piłkarskich można w nim znaleźć:  koszulki piłkarskie, dresy treningowe, komplety sportowe, stroje piłkarskie, sprzęt sportowy. Nasza hurtownia oferuje sprzęt piłkarski jakiego mogą nam  pozazdrościć inne sklepy sportowe. U nas znajdą Państwo odzież piłkarską najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie, która zapewnia sportowcom komfort i bezpieczeństwo podczas gry w piłkę nożną. Do wyboru są stroje, dresy znanych i cenionych od lat producentów odzieży sportowej. Przy zakupie całych kompletów proponujemy nadruki gratis. Sprawdźcie nasze stroje piłkarskie na medal!

Takie marki jak ADIDAS, NIKE, PUMA czy SELECT sprzedajemy znacznie taniej niż inne sklepy piłkarskie, co sprawia, że zakupy w naszym sklepie po prostu się opłacają. Zadzwoń po rabat tel. 663644644 lub 661644644!

Ruszyły zapisy do Ligi Szóstek na Targówku i Bródnie!

Zapewniamy:

* mecze 2x25 minut

* 9 kolejek – 9 drużyn

* obsługa sędziowska

* nagrody, puchary, medale

* obsługa techniczna

* serwis www – wyniki online

* sztuczna trawa 60x30

Składka miesieczna od uczestnika 80PLN – Rabat 50% do 20 marca 40PLN*

Start Ligi Szóstek Targówka i Bródna 8 kwietnia.

Gramy na boisku przy ul. Remiszewskiej i Suwalskiej.

Zapisy pod numerem telefonu: 781-144-144

Email: poczta@wls.com.pl; przemek@brzask.org.pl

Składka za całą drużynę (10 osób), za całą rundę 9 tygodni - 900PLN

Dla chętnych drużyn organizujemy treningi piłki nożnej na Targówku.

Zapraszamy na trenigi piłkarskie na Targówku oraz do naszych sklepów z trofeami sportowymi i sprzętem piłkarskim

Dla drużyn, które chcą poprawić swoje umiejętności piłkarskie i zdolności tekatyczne, Klub Sportowy GROM, przygotował specjalne zajęcia piłkarskie, treningi odbywają się raz w tygodniu, więcej na www.ksgrom.pl

W sklepie Pucharowo.PL znajdą Państwo pięknie puchary szklane i innego rodzaju  trofea sportowe.  Jeśli chcesz sprawić prezent swoim bliskim możesz zamówić dla nich piękny dyplom okolicznościowy lub statuetke szklana. Jeśli chcesz nagrodzić sportowców za osiągnięcia sportowe masz do wyboru setki medali okolicznościowych i kilkadziesąt wzorów pucharów sportowych. Wszystko w dobrej cenie, czas realiacji 72 godziny, od momentu zatwierdzenia zamówienia. 

Gdy szukasz czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego znajdziesz to w naszym sklepie Pucharowo.PL. Serdecznie zapraszamy na zakupy, zajmujemy się też produkcja medali.

Piłkarski Sklep PL został stworzony dla piłkarzy i klubów piłkarskich można w nim znaleźć:  koszulki piłkarskie, dresy treningowe, komplety sportowe, stroje piłkarskie, sprzęt sportowy. Nasza hurtownia oferuje sprzęt piłkarski jakiego mogą nam  pozazdrościć inne sklepy sportowe. U nas znajdą Państwo odzież piłkarską najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie, która zapewnia sportowcom komfort i bezpieczeństwo podczas gry w piłkę nożną. Do wyboru są stroje, dresy znanych i cenionych od lat producentów odzieży sportowej. Przy zakupie całych kompletów proponujemy nadruki gratis.

Takie marki jak ADIDAS, NIKE, PUMA czy SELECT sprzedajemy znacznie taniej niż inne sklepy piłkarskie, co sprawia, że zakupy w naszym sklepie po prostu się opłacają. Zadzwoń po rabat tel. 663644644 lub 661644644!

Liga Szóstek Prawy Brzeg Warszawy - Poznaj Lepszą Stronę Futbolu - Targówek, Praga, Bródno, Białołęka.

Warszawska Liga Szóstek Piłkarskich zapewnia Klientom optymalną i niezwykle korzystną relację ceny do najwyższej jakości proponowanych usług. Gwarantujemy niepowtaszalną atmosferę, wspaniełe trofea sportowe , puchary, medale dla najlepszych, każda drużyna może zakupić po atrakcyjnym rabacie stroje piłkarskie, ponadto nad przebiegiem naszych amatorskich rozgrywek piłkarskich, czuwają arbitrzy Mazowieckiego Zwiążku Piłki Nożnej oraz profesjonalna obsługa. Skutecznie dba o najwyższe standardy obsługi, dobrą atmosferę, wygodę, potrzeby i czas Klienta. Dzięki temu z powodzeniem buduje owocne i długoterminowe relacje ze swoimi Klientami i Partnerami biznesowymi. Warszawska Liga Szóstek istnieje od 1998 roku.
 

Dla chętnych drużyn organizujemy treningi piłki nożnej na Targówku, zapraszamy na stronę klubu www.ksgrom.pl

11 i 12 marca, 6 kolejki!

W najlepszej 6 znaleźli się:Gratulujemy i życzymy Kolejnych sukcesów i wielu medali i pucharów.

Warszawska Liga Sportu Zadzwoń 661644644 Warszawska Liga Szóstek Napisz poczta@wls.com.pl Warszawska Liga Siódemek  Wejdź do Gry! wls.com.pl. Warszawska Liga Szóstek Piłkarskich to amatorskie weekendowe rozgrywki piłki nożnej dla dorosłych i biznesowa liga firm. Gramy piątki, szóstki i siódemki w Warszawie na Bródnie, Białołęce, Pradze i Targówku.  

Runda Finałowa Sezonu 2016/17

Runda Finałowa Ligi Szóstek zostanie rozegrana w marzec 2017 roku. LIga 1 rozegra mecze ostatnich trzech kolejek 9,10,11 w dniach 5, 12, 19 marzec w godz. 19-21 na boisku przy Remiszewska 40. Liga 2 rozegra wszystkie mecze na boisku przy ul. Suwalskiej w dniach 5,12,19, 26 marca.  Liga 3 rozegra wszystkie mecze w dniach 4,11,18 marca na boisku przy ul. Remiszewskiej. 26 marca o godz. 21.30 na boisku przy ul. Suwalaskiej odbędzie się uroczyste wręczanie pucharów i medali dla zwycięzców.

Turniej o Puchar Ligi Szótek

22 Styczeń 2017 roku, tą datę powinniśmy na czerwono zaznaczyć w kalendarzu, boiwem tego dnia odbył się pierwszy i miejmy nadzieję, że nie ostatni Turniej o Puchar Ligi Szóstek!

Miejscem zmagań 12 zespołów był nowoczesny kompleks boisk, który mieści się przy ul. Annopol 24b, a więc słynna SoccerArena!

Rywalizacja była podzielona na dwie grupy, po 6 zespołów, które grały systemem „każdy z każdym”. Takie rozwiązanie pozwoliło wypromować tylko najsilniejsze zespoły do następnych etapów, a także zminimalizować ryzyko przypadku. Tak przynajmniej mogłoby się wydawać w teorii... Na szczęście piękno piłki nożnej polega na jej nieprzewidywalności. Wystarczy wspomnieć, że zespół, który zajął dopiero 4. miejsce w swojej grupie, a więc ostatnie premiowane awansem do ćwierćfinałów przegrał dopiero w finale i ostatecznie zajął drugie miejsce w całych zawodach! Przebudzenie niczym Portugalia na Euro 2016 (awans do finału również po karnych), ale zacznijmy od początku…

Pierwsze spotkania ruszyły o godzinie 12:30. Graliśmy równolegle na trzech sektorach, a więc turniej przebiegał bardzo sprawnie, a uczestnicy nie czekali długo na kolejne mecze.

Do grupy „A” los przydzielił następujące zespoły:

1.      Ganja Mafia Targówek

2.      GPSZ Głuchów

3.      Naprzód I Skórzec

4.      Skromni

5.      Trójka

6.      Zacisze

Grono bardzo wyrównanych ekip, „na papierze” ciężko było wskazać zdecydowanego faworyta. Około godziny 15:30 byliśmy trochę mądrzejsi, wówczas zakończyliśmy zmagania fazy grupowej, a zespołem, który zdominował pierwszą część rozgrywek okazał się Naprzód I Skórzec. Zawodnicy IV ligowego zespołu zainkasowali komplet zwycięstw i pewnie awansowali to ćwierćfinałów, gdzie mierzyli się z zespołem, który zajął 4. Miejsce w gr. „B”.

Drugie miejsce przypadło dla Ganji Mafii Targówek – drużyna pod wodzą Kuby Rodka od początku zapowiadała walkę o zwycięstwo, mimo okrojonego składu. Warto zauważyć, że „Palacze” rozegrali cały turniej bez ani jednej zmiany! W fazie grupowej inkasują 12 punktów, ulegając tylko Naprzodowi, z którym przegrali 2:4.

Na najniższym stopniu podium znaleźli się zawodnicy dobrze znanego Zacisza. „Zieloni” oddali 2. Pozycje w decydującej batalii z Ganją Mafią, która strzeliła zwycięskiego gola, na 2:1, w ostatniej akcji meczu. Panowie czuli spory niedosyt, liczyli że odgryzą się za rozgrywki ligowe, ale kolejny raz musieli uznać wyższość młodszych kolegów z rozgrywek.

Stawkę zespołów, które awansowały uzupełniła „Trójka”. Tylko 6 punktów zdobytych w pięciu spotkaniach wystarczyło do awansu. W grupie poradzili sobie z Głuchowem 3:1 oraz ze Skromnymi 2:1.

Dwa wspomniane zespoły GPSZ Głuchów oraz Skromni stoczyli bój o 5. Miejsce, jak się okazało, już w pierwszej kolejce spotkań. Skromni zwyciężyli, po bardzo wyrównanym spotkaniu 0:1, co dało im przedostatnie miejsce w grupie. GPSZ wyjechali z Soccer Areny bez puntków.

 

  Miejsce  

 

Drużyna

  Punkty  

  Bramki  

  Różnica Bramek  

1

Naprzód I Skórzec

15

25-5

+20

2

    Ganja Mafia Targówek    

12

14-8

+6

3

Zacisze

9

15-14

+1

4

Trójka

6

6-12

-6

5

Skromni

3

6-15

-9

6

GPSZ Głuchów

0

5-17

-12

W grupie „B” rywalizacja zapowiadała się niemniej ciekawie niż w „A”. Na start stanęły zespoły:

1.      AS Targówek

2.      FSG Maestro

3.      Grand Team

4.      LTM Warsaw

5.      Naprzód II Skórzec

6.      Pierożek Słopsk

Sytuacja analogiczna do tej, która przedstawiała się w pierwszej grupie. Brak wyraźnego faworyta, tutaj z kolei jasno sprawę stawiały zespoły Naprzodu II Skórzec oraz Grand Team.

Zwycięzcą tej grupy okazał się Naprzód II, zawodnicy ubrani w żółte stroje pewnie rozprawili się z konkurencją i zainkasowali 15 punktów. W najciekawszym spotkaniu w grupie w pokonanym polu pozostawili Grand Team. Zespół złożony z zawodników byłego Targówka 94’.

Przy okazji Grand Teamu warto zauważyć, że przed kilkoma laty zespół ten zajmował 3. Miejsce na Mazowszu rywalizując z takimi zespołami jak Legia czy Polonia. Na naszym turnieju w grupie zajęli „tylko” drugie miejsce z dorobkiem 12 „oczek”. Byliśmy przekonani, że zespół Mateusza Sokólskiego nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Na trzecim miejscu grupę kończy LTM Warsaw z dorobkiem 10 punktów. Niezły wynik, który został uzyskany kosztem kontuzji 2 zawodników, którzy pojechali do szpitala. LTM w osłabionym składzie wchodzi do ćwierćfinałów.

Stawkę zespołów, które awansują do fazy pucharowej uzupełniło FSG Maestro. W grupie „A” mieliśmy sytuację, gdzie Trójka z 6 punktami awansowała, tutaj wystarczyły zaledwie 4 punkty! Robert Dachniewski i spółka mieli sporo szczęścia, że zremisował z Pierożkiem. Wynik iście hokejowy 5:5.

Gdyby Kamil Kozłowski lepiej potrafił na swoich kolegów z Pierożka to oni, prawdopodobnie, zagraliby w kolejnym etapie. Remis z FSG uzyskany w ostatniej kolejce niczego zespołowi ze Słopska nie dawał, dlatego zajmują 5. Miejsce i odpadają z rozgrywek.


  Miejsce  

 

 Drużyna

 Punkty 

 Bramki 

 Różnica Bramek 

1

  Naprzód II Skórzec  

15

17-7

+10

2

Grand Team

12

23-5

+18

3

LTM Warsaw

10

14-7

+7

4

FSG Maestro

4

9-22

-13

5

Pierożek Słopsk

2

9-29

-20

6

AS Targówek

1

7-11

-4

Stawkę uzupełnia AS Targówek. Reprezentanci Ligi Szóstek nie popisali się, a Mateusz Hnatio, wypożyczony z Wybrzeża Klatki Schodowej, regularnie powtarzał, przy pytaniach o kolejnych przeciwników, że „byli do pyknięcia”. Niestety boisko zweryfikowało… :D

Faza Turniejowa:

Po fazie grupowej przechodzimy w system pucharowy.

W ćwierćfinałach drabinka wyglądała następująco:

1.      Naprzód I Skórzec – FSG Maestro

Naprzód pewnie zmierzał po zwycięstwo w turnieju. Kolejnym rozjechanym przeciwnikiem okazało się FSG, wynik 9:2 doskonale oddaje przebieg wydarzeń boiskowych. Hat-tricka dla „Niebieskich” skompletował Jakub Dołegą, dwa trafienia dorzucili Patryk Szachnowski oraz Jakub Szymczak, po jednym golu zanotowali Maciej Chmielewski i Kruszewski Michał. Meastro odpowiedziało honorowymi trafieniami Roberta Dachniewskiego oraz Krzysztofa Buchalskiego.

2.      Zacisze – Grand Team

Pojedynek, który równie dobrze mogliśmy oglądać w finale turnieju, los chciał, że obie drużyny trafiły na siebie już w ¼ rozgrywek. Spotkanie bardzo wyrównane. Podczas 12 minut obie drużyny wypracowały sobie niewiele sytuacji, a zwycięstwie zadecydowała konsekwencja. Prawdziwe piłkarskie szachy na małym boisku. Bohaterem Grand Teamu został Przemek Sieczko, który strzelił jedyną bramkę w meczu.

3.      Ganja Mafia Targówek – LTM Warsaw

W LTM „szpital” i to dosłownie, osłabieni zawodnicy Wojciecha Króla nie byli wstanie sprostać obecnym liderom Ligi Szóstek. Ostateczny wynik to 3:0 na korzyść „Palaczy”, do siatki Andrzeja Gronosza trafiali Damian Falkowski i dwukrotnie Jakub Rodek.

 

4.      Naprzód II Skórzec – Trójka

Najbardziej zacięte spotkanie tej fazy turnieju Naprzód podbudowany zwycięstwem kolegów z „Jedynki” wierzył, że jest realna szansa spotkać się w finale. Trójka po bardzo słabej fazie grupowej chciała się zrehabilitować. Tak jak wspominaliśmy we wstępie… Awans do kolejnego etapu po rzutach karnych, niczym Portugalia. W regulaminowym czasie gry tablica świetlna pokazywała wynik 2:2. W serii „jedenastek” lepsi okazali się popularni CHzB, zwyciężając 2:3. „Żółtym” pozostało wspieranie swoich kolegów z pierwszego zespołu.

 

Do półfinałów weszły zespoły, które zdecydowanie dominowały w swoich grupach, wyjątkiem okazali się wspomniani CHzB. Już sama ich obecność w półfinałach okazała się niemałym zaskoczeniem.

1.      Naprzód I Skórzec – Grand Team

W pierwszym spotkaniu Naprzód I Skórzec podejmował Grand Team. Z drugą drużyną Targówek już w tym turnieju przegrał… Jak się okazało „jedynka” wcale nie okazała się trudniejszym przeciwnikiem. W ciągu 12 minut remis 2:2 i nerwówka przy strzałach z 9 metra. Zawodnicy ze Skórca na najbliższym treningu zabiorą się do ćwiczenia jedenastek. Oba zespoły spod Siedlec odpadają po rzutach karnych, tym razem lepiej próbę nerwów wytrzymał Grand Team, który rozprawił się 5:6.

2.      Ganja Mafia Targówek – Trójka

Faworytem spotkania byli zawodnicy Ganji, pewne 2. Miejsce w grupie do tego naprzeciw nie zbyt dobrze, tego dnia, dysponowany rywal… Do pewnego momentu wszystko układało się po myśli Bartka Kozika i spółki, na tablicy 2:0 i pewne panowanie nad przebiegiem zdarzeń na boisku. W tym miejscu chyba poczuli się zbyt pewnie, Trójka dwoma zabójczymi atakami doprowadza do remisu, a wyrównujące trafienie pada tuż przed kończącym mecz gwizdkiem sędziego. CHzB już jedną serię rzutów karnych mają za sobą, Ganja podłamana psychicznie… Ostateczny wynik to 2:3 dla Trójki, a decydującego karnego nie trafia Filip Kurek. Myślę, że pamiętacie strzał Sergio Ramosa na jednym z turniejów rangi międzynarodowej, Filip poszedł w ślady Hiszpana i strzelił daleko obok bramki. Trójka w finale Pucharu Ligi Szóstek!

Mecz o 3. miejsce

Naprzód I Skórzec – Ganja Mafia Targówek

Finał pocieszenia, tak określa się mecze o 3. Miejsce na wielkich turniejach. Na otarcie łez zmierzyły się ze sobą Naprzód I Skórzec oraz Ganja Mafia Targówek. Goście bez ani jednej zmiany z trudem dotrwali do końca rozgrywek, podobnie jak w fazie grupowej ulegli swoim rywalom. Tym razem przegrana była zdecydowanie bardziej dotkliwa i wyniosła 3:0, zaznaczmy jednak, że był to najniższy wymiar kary.

Finał

Grand Team – Trójka

Grande finale! Tak chciałoby się krzyknąć, patrząc na nazwę jednego z zespołów. Zawodnicy Targówka 94’ podejmowali sensacyjną Trójkę, która powstała niczym Feniks z popiołów. Od początku spotkanie toczyło się pod dyktando gospodarzy. Wynik bardzo dobrze odzwierciedla przebieg spotkania, pewne 3:1 i złote medale zawisną na szyjach drużyny Mateusza Sokólskiego. Drużyna Wiktora Puchała musi zadowolić się „srebrem”, co i tak można uznać za spory sukces.

 

Grand Team’owi serdecznie gratulujemy zwycięstwa. Nie zapominajmy również o indywidualnych tytułach przyznanych poszczególnym zawodnikom.

Najlepszy zawodnik: Jakub Rodek (Ganja Mafia Targówek) – lider GMT najwięcej bramek i asyst w zespole, prawdziwy dyrygent.

Najlepszy bramkarz: Krzysztof Goleń (Grand Team) – najmniej puszczonych bramek w całym turnieju, ostoja defensywy.

Najlepszy strzelec: Jakub Dołęga (Naprzód I Skórzec) – aż 13 trafień zanotował na swoim koncie młody snajper Naprzodu.

Dziękujemy firmom Pucharowo.PL za ufundowanie pucharów sportowych,Drukarni Siemieniak.pl oraz sklepowi R-Gol za pomoc w organizacji turnieju oraz ufundowanie strojów piłkarskich!

Zapraszamy do udziału w naszych rozgrywkach ligowych. Więcej szczegółów na ligaszostek.pl (również dostępna fotorelacja z turnieju). Do zobaczenia!

następna strona (2/2)>>

tabela

lp.drużynampb

pełna tabela...

najbliższe mecze

Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.

ostatnie mecze

Nie rozegrano jeszcze żadnych meczów.