Aktualności

XX Puchar Wyżyn już za nami !

W dniach 10-11 czerwca 2017r. odbyła się XX edycja „Pucharu Wyżyn”. W tym roku turniej został zorganizowany przez Stowarzyszenie Brzask w czterech kategoriach wiekowych: U-8, U-16, U-19, Open. Sponsorem głównym turnieju była Spółdzielnia Mieszkaniowa „Wyżyny”. Sponsorami medialnymi były haloursynow.pl oraz ursynow.tv Ponadto, przy organizacji turnieju pomagały: Dzielnica Ursynów, Pucharowo.PL, Pilkarskisklep.PL. Do zwycięzców każdej z kategorii powędrowały komplety strojów piłkarskich, które zostały wręczone na uroczystej gali wręczenia nagród. Pucharami oraz medalami zostały nagrodzone drużyny z każdej kategorii, które zajęły miejsca od 1 do 4.

Mecze w każdej z kategorii były rozgrywane w systemie grupowym „każdy z każdym”. Drużyny swoje mecze rozgrywały w systemie szóstek piłkarskich. W kategorii Open, drużyny zostały podzielone na dwie grupy, z których po dwa zespoły awansowały do fazy pucharowej. W fazie pucharowej zostały rozegrane 4 mecze: 2 półfinały, mecz o 3 miejsce, finał. Ze względu na to, że drużyna Rozwój II Warszawa wycofała się po rozegraniu grupy z turnieju, z powodu kontuzji zawodników oraz słabej sytuacji kadrowej, z grupy A awansowało Atletico oraz Gocław.

Faza Pucharowa kategorii OPEN:

1 Półfinał: Atletico 1:6 AS Marcova

2 Półfinał: Gocław 2:2 Zbieranina (awans Zbieraniny po wygraniu rzutów karnych 3:2)

MVP: Pracz (Żbiki)
Bramkarz: Wojciech Stefanowicz (Przymierze)
Strzelec: Roman (Przymierze)
Kategoria U-19

2 miejsce: ŁYSA BANIA FC

3 miejsce: Koszut

MVP: Kołodziejczyk (Koszut)
Najlepszy Bramkarz: Brzesk (Przymierze Rodzin)
Król Strzelców: Wioliński (Łysa Bania FC)

Kategoria OPEN:

1 miejsce: Zbieranina

2 miejsce: AS Marcova

3 miejsce: Gocław

MVP: Michał Bruździak (Zbieranina)
Najlepszy Bramkarz: Grzegorz Chojczak (Marcova)
Król Strzelców: Wójcicki (Gocław)

Stowarzyszenie Brzask serdecznie gratuluje wszystkim drużynom, które wzięły udział w turnieju. Zapraszamy na kolejną edycję „Pucharu Wyżyn”, która odbędzie się w przyszłym roku.